Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Krzysztof Osijewski

Krzysztof Osijewski

Przewodniczący

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 830

Szczegóły

Sławomir Zirra

Sławomir Zirra

Wiceprzewodniczący

Przynależność: KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe
Zdobyte głosy w wyborach: 444

Szczegóły

Mirosław Czapla

Mirosław Czapla

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 1325

Szczegóły

Dariusz Duda

Dariusz Duda

Radny

Przynależność: KKW SLD Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: 572

Szczegóły

Krzysztof Grylak

Krzysztof Grylak

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 749

Szczegóły

Agnieszka Grzegorzewska

Agnieszka Grzegorzewska

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 473

Szczegóły

Janusz Kasyna

Janusz Kasyna

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 459

Szczegóły

Bogdan Kułakowski

Bogdan Kułakowski

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 523

Szczegóły

Waldemar Lamkowski

Waldemar Lamkowski

Radny

Przynależność: KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe
Zdobyte głosy w wyborach: 390

Szczegóły

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Radny

Przynależność: KKW SLD Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: 377

Szczegóły

Tomasz Rażewski

Tomasz Rażewski

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 163

Szczegóły

Marek Rukat

Marek Rukat

Radny

Przynależność: KKW SLD Lewica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: 549

Szczegóły

Maria Seibert

Maria Seibert

Radny

Przynależność: KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe
Zdobyte głosy w wyborach: 282

Szczegóły

Jolanta Szczypior

Jolanta Szczypior

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 1112

Szczegóły

Marcin Szesza

Marcin Szesza

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 459

Szczegóły

Piotr Szkudlarek

Piotr Szkudlarek

Radny

Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 432

Szczegóły

Piotr Szwedowski

Piotr Szwedowski

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 577

Szczegóły

Przemysław Wądołowski

Przemysław Wądołowski

Radny

Przynależność: KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe
Zdobyte głosy w wyborach: 412

Szczegóły

Andrzej Zakrzewski

Andrzej Zakrzewski

Radny

Przynależność: KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Zdobyte głosy w wyborach: 524

Szczegóły